4000 TL Üzeri Kargo BEDAVA

2-4 İş Günü İçerisinde Teslimat

Taksitli Satış İmkanı

Teslimat ve İade Şartları

Sipariş İptali :

Havale ve Kredi kartı ile yapılan ödemelerde ürün toplam tutarı 3 işgünü içerisinde hesaplarımıza intikal etmeyen siparişler iptal edilmiş sayılacaktır.
Siparişi verenin alışverişten vazgeçmesi durumunda (ürün kargoya verilmedi ise) bunu siparişi takip eden 3 saat içerisinde Müşteri Hizmetleri sayfasındaki form vasıtasıyla bildirmesi gereklidir. Bu süre sonunda sipariş iptal edilemez. Ürün iade şartlarına tabi olur.

Cayma Hakkı ve İade Şartları:

Ürün iadesi işlemlerinde, 4822 Sayılı Kanun ile Değişik 4077 Sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun şartları uygulanır. Alıcılar, 7 gün içinde cayma hakkına sahiptir. Bu hakkın kullanılabilmesi için, cayma kararının 7 günlük bu süre zarfında bildirilmesi gerekmektedir. Tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünlerde tüketici cayma hakkını kullanamaz. Bu nedenle, sizin isteğinizle, size özel olarak hazırlanan ürünlerin iadesi mümkün değildir (araca özel kılıf, perde, paspas, plakalı paspas). Bildirim için müşteri ilişkileri telefonunu mesai saatleri dâhilinde arayabilir, ya da destek@luksteks.com adresine e-posta gönderebilirsiniz. Onay alınmadan iade işlemini gerçekleştirmeniz durumunda, iade işleminiz kabul edilmeyerek gönderiniz teslim alınmayacaktır. Ürünlerin firmamıza geri iade edilmesinden dolayı oluşan kargo giderleri alıcıya aittir.

Alıcının ayıplı ürün satınalması durumunda 30 gün içerisinde tüm ürünler için iade hakkı bulunmaktadır. Ayıplı ürün iade kargo bedeli et,carex’e aittir.

Para İade Prosedürü:

a)HAVALE İLE ÖDEME SEÇENEKLERİNDE İADE PROSÜDÜRÜ

Havale ile ödeme seçeneklerinde iade Tüketiciden banka hesap bilgileri istenerek, Tüketicinin belirttiği hesaba (hesabın fatura adresindeki kişinin adına veya kullanıcı üyenin adına olması şarttır) havale ve /EFT şeklinde yapılacaktır.

b)KREDİ KARTINA İADE PROSEDÜRÜ

Alıcının cayma hakkını kullandığı durumlarda ya da siparişe konu olan ürünün çeşitli sebeplerle tedarik edilememesi veya Hakem heyeti kararları ile Tüketiciye bedel iadesine karar verilen durumlarda, alışveriş kredi kartı ile ve taksitli olarak yapılmışsa, kredi kartına iade prosedürü aşağıda belirtilmiştir:

Müşterimiz ürünü kaç taksit ile aldıysa Banka müşteriye geri ödemesini taksitle yapmaktadır. eticarex bankaya ürün bedelinin tamamını tek seferde ödedikten sonra, Banka poslarından yapılan taksitli harcamaların Müşterimizin kredi kartına iadesi durumunda, konuya müdahil tarafların mağdur duruma düşmemesi için talep edilen iade tutarları, yine taksitli olarak hamil taraf hesaplarına Banka tarafından aktarılır. Müşterinin satış iptaline kadar ödemiş olduğu taksit tutarları, eğer iade tarihi ile kartın hesap kesim tarihleri çakışmazsa her ay karta 1 iade yansıyacak ve müşteri iade öncesinde ödemiş olduğu taksitleri satışın taksitleri bittikten sonra, iade öncesinde ödemiş olduğu taksitleri sayısı kadar ay daha alacak ve mevcut borçlarından düşmüş olacaktır.

Kart ile alınmış mal ve hizmetin iadesi durumunda eticarex, Banka ile yapmış olduğu sözleşme gereği Müşteriye nakit para ile ödeme yapamaz. Üye işyeri yani eticarex, bir iade işlemi sözkonusu olduğunda ilgili yazılım aracılığı ile iadesini yapacak olup, Üye işyeri yani eticarex ilgili tutarı Bankaya nakden veya mahsuben ödemekle yükümlü olduğundan yukarıda anlatmış olduğumuz prosedür gereğince Müşteriye nakit olarak ödeme yapılamamaktadır. Kredi kartına iade, eticarex’in Bankaya bedeli tek seferde ödemesinden sonra, Banka tarafından yukarıdaki prosedür gereğince yapılacaktır.

Alıcı, bu prosedürü okuduğunu ve kabul ettiğini kabul ve taahhüd eder.

Güncellenen Şartlar :

Bu sitede yayınlanan Sözleşme Kuralları, Gizlilik İlkeleri, İade Şartları, Teslimat Şartları vb. gibi müşteriyi bilgilendirici ve bağlayıcı metinler site tarafından zaman zaman güncellenebilir. Bazı maddeler çıkartılabilir, bazı maddeler eklenebilir, bazı maddelerin yazım, anlam ve mahiyet ve kapsamı değiştirilebilir. Kullanıcı bu bilgileri ilgili alanlardan kontrol etmekle mükelleftir. Yenilenen koşullar tüm kullanıcılar için yayınlandığı tarihten itibaren geçerli sayılır.

Bilgi Değişikliği :

Şirket bu sözleşmede yayınlanan Şirket ismini, statüsünü, sahiplerini, ortaklarını, ortaklık yapısını, merkez ve şube adresini, irtibat bilgilerini ve site ismi gibi bilgileri değiştirme hakkını sitede ilgili bölümlerde güncelleyerek bildirmek şartıyla saklı tutar.

Yetkili Mahkeme :
İş bu hükümlerin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ve Bursa Tüketici Mahkemeleri yetkilidir.

Kabul Şartları :
Üye alışveriş esnasında bu sözleşmenin altında bulunan kabul ediyorum kutucuğunu işaretlediğinde bu sözleşme hükümlerinin tamamını koşulsuz ve şartsız kabul edilmiş sayılır.